Hakkımızda

B2Carlease Hakkımızda

B2Car Lease olarak, 35 yıllık tecrübemizle birlikte müşterilerimize en konforlu ve en kaliteli araç kiralama hizmetini veriyoruz. Baday Group bünyesinde olan markamız, Renault-Dacia bayiliği güvencesini tüm müşterilerimize sunarak şirketimizin kalitesini gözler önüne seriyor. B2Car Lease ekibi olarak bizler, yurt dışında pek çok ülkede verdiğimiz üstün hizmetleri Türkiye’ye taşıyor ve ülkemizde de en iyi araç kiralama hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Teknoloji ekibimiz ve Ar-Ge çalışanlarımız sayesinde son gelişmeleri takip ediyor, her daim mevcut olan en donanımlı ve güvenilir araçlara binmenizi sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan beri bizim için öncelik olan müşteri memnuniyetini yine birinci planda tutuyor, sizin mutluluğunuz için gece gündüz çalışıyoruz.

2000’i aşkın aracın dahil olduğu güçlü filomuzla, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Yatırımlarımız, tedarikçi ağımız ve geliştirdiğimiz özel yazılımlar ile havalimanı araç kiralama başta olmak üzere pek çok hizmeti en iyi şekilde yerine getirebiliyoruz. İlerleyen dönemlerde, filomuzu genişleteceğimizden ve tüm müşterilerimize kusursuz hizmet vermeye devam edeceğimizden eminiz.

Sektöre girerken belirlediğimiz ve hala bağlı olduğumuz kalite standartlarımız ve iş ahlakımız sayesinde, on yıllardır bu işi severek yapmaya devam ediyoruz. Bizler rakamları, kar marjlarını ve maddi konuları her zaman ikinci plana atarak odak noktaya değerli müşterilerimizi koyuyoruz. Depozitodan muaf ve sınırsız kilometre hakkına sahip olan B2Car Lease müşterilerinin ayrıcalığımızı her zaman hissetmelerini sağlıyoruz.

Bizler turizm sektörü başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok sektöründe en iyi şekilde hizmet vermeyi kendimize amaç olarak edindik. Rakiplerimizden en büyük farkımız, Türkiye’nin özel misafirperverliğini benimseyerek hizmetimizi daha prestijli hale getirmemizdir. Havalimanı araç kiralama hizmetimiz, özverili tedarikçilerimiz, değerli Ar-Ge ekibimiz, yönetim kurulumuz ve binlerce araçlık filomuz ile daima sizin yanınızdayız!

Misyonumuz

Misyonumuz, B2Car Lease markasını seçen müşterilerimizin daima memnun kalmasını sağlamak ve hizmetimiz ile onları mutlu edebilmektir. Bu misyonumuzu, sınırsız kilometre hakkı ve depozitosuz kiralama hizmetimiz ile yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Araçlarınızı Türkiye’nin turistik havalimanlarına kadar getiriyor, dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak tanıyoruz. Bunun dışında geniş araç filomuz ile sizlere uygun aracı bünyemizde barındırıyor ve ayrıcalıklı fiyatlar ile felsefemize bağlı kalmaya devam edeceğiz. Arkamızda bıraktığımız mutlu yüzler ve bizlere gelen olumlu yorumlar bizleri gururlandırıyor ve işimize aşkla bağlanmamızı sağlıyor.

Vizyonumuz

35 yıllık tecrübemiz ile kendimize gerçekçi hedefler koyuyor ve Baday Group’un vizyonerliğini markamıza entegre ediyoruz. Bizler, kuruluşumuzdan itibaren her zaman Türkiye’ye yakışır bir misafirperverlikle filomuzu büyütmek ve dünyaya açılarak lider bir rent a car firması olmayı hedefledik. Kurulduğumuzdan beri yaptığımız yatırımlar, sağladığımız müşteri memnuniyeti ve adım adım büyüttüğümüz filomuz ile her geçen gün bu hedefimize yaklaşıyoruz. Güçlü ekibimiz ve bizlerden memnun kalan müşterilerimiz arkamızda olduğu sürece, sektörün zirvesine oturacağımızdan hiç şüphemiz yok.Whatsapp Telefon