Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Avrupa ve Anadolu’yu  birbirine bağlayan, yüzyıllardır farklı kültürlerin bir arada yaşadığı eşsiz güzelliği ile İstanbul; gerek iş gerek ise turistik amaçlı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç Kiralama yoluyla çok sayıda insana ev sahipliği yapıyor.
Aynı zamanda  Sabiha Gökçen Havalimanı 2009 ve 2015 arası dünyada en çok büyüyen havalimanı olarak dikkat çekti.İstanbul, binlerce yıllık tarihi ile beslediği sokakları, tüm dünya mutfaklarından esintiler taşıyan lezzetli restoranları, eşsiz manzaralı boğazı, yıllardır tüm güzelliğiyle Galata’dan yükselen Galata Kulesi, boğazın ortasındaki eskimeyen Kız Kulesi ve daha birçok güzel alanıyla her dönem yerli yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Bu sebeple İstanbul yeni Havalimanı dış hatlar da olduğu gibi iç hatlarda da yılın her dönemi yoğun bir ziyaretçi kitlesi bulunuyor ve şu anda Türkiye’nin en büyük 2.havaalanı . Atatürk Havalimanı tahliyesinin ardından uçuşlar İstanbul yeni havalimanından yapılmaya başlandı. Diğerlerine göre en büyük havalimanı olduğundan talep ne kadar fazla olursa olsun bu talebi karşılayacak kapasite mevcut.

B2carlease mobil uygulaması ile aynı zamanda size %10 indirim sağlayarak avantajı her türlü sağlıyor .İstanbul’un keyfini yaşamak istiyorsanız tam aradığınız kiralama noktası b2carlease sizin için kaliteli ve kurumsal hizmet vermek için Sabiha Gökçen Havalimanın’da sizin için hazır.
 Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) lokasyonunda www.b2carlease.com güvencesiyle sizlerle, Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.b2carlease.com

Blog

Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Bu şubemizde araç teslimatı havalimanı dışında bulunan ofisimizde yapılmaktadır.
Whatsapp Telefon