Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)

Türkiye’nin başkenti Ankara, tarihi yansıtan mimarileriyle de gerek diplomatik gerek ise turistik anlamda her yıl Esenboğa Havalimanı araç kiralama yoluyla gelen birden çok insana ev sahipliği yapıyor. Konum olarak Türkiye’nin ortası denilecek yer bulunduğu için her şehire  eşit uzakta diyebiliriz.

Anadolu bölgesinin en kalabalık şehri Ankara; geniş ulaşım ağı sayesinde 
Esenboğa Havalimanında araç kiralama ile şehrin merkezine rahat bir ulaşım sunuyor. İstanbul Atatürk Havalimanı araç kiralama yönteminde olduğu gibi B2carlease ile Esenboğa Havalimanı’nın iç hatlar kısmında birden çok kiralık araç seçenekleri ile şehir merkezini keşfe çıkabilirsinizTürkiye’nin başkenti olması sebebiyle birçok önemli kurum ve kuruluşa ev sahipliği yapan Ankara’da bunun yanı sıra birçok tarihi mimari de bulunuyor. Cumhuriyet yıllarına götüren yapılarıyla her yıl gerek yerli gerek ise yabancı turiste kapılarını açıyor. Bu sebeple de Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin en kalabalık havalimanlarından biri.
Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) lokasyonunda www.b2carlease.com güvencesiyle sizlerle, Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.b2carlease.com

Blog

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
24 Saat Açık
Whatsapp Telefon